Wacky Monkey

Mängi raha peale

Vaatamata uute toodete pidevale väljalaskmisele populaarseimatel teemadel, jäävad klassikalised slotid endiselt parimate mudelite edetabelisse. Crazy Monkey on originaallooming Igrosofti stuudiost. See ei sisalda kuulsaid tegelasi, 3D-elemente ja muid kaasaegseid “nippe”, kuid seal on ebatavaline, täiesti autori idee. Ja see slot on teile saadaval Vavada kasiinos.

Mängige Wacky Monkey

Sloti välimus ja mängimine

Crazy Monkey saidil avtomaty-cash.com on tehtud humoorikas stiilis, pakkudes peategelasteks kõige tavalisemaid ahve. Samuti väärib märkimist “heledate efektide” puudumine. Selle asemel on pesadel selged piirjooned “joonistatud” stiilis. See funktsioon võimaldas neil vähem vananeda, tõustes sadade sarnaste mudelite hulgast soodsalt esile.

Seade on üpris vana füüsilise versiooni ports, mistõttu on võimatu oma välimusega üllatada. Üsna lihtsat disaini täiendab aga lõbus atmosfäär. Mõnusad värvid, mille taustal on džungel, sobivad sellesse suurepäraselt.

Komplekt on klassikaliste Igrosofti seadmete jaoks üsna tavaline, kuigi originaalse stiiliga. Tavalised sümbolid on valmistatud liblika, mao, ananassi, banaani, alasi ja lõvi kujul. Samuti võib ekraanile ilmuda ahvi kujul olev hajussümbol (minimängule pääsemiseks peate koguma 3), Wild-sümbol ja spetsiaalne “seadme logo”.

Minimänguna pakub Crazy Monkey ahvi toitmist. Mida rohkem ta sööb, seda suurem on boonus. Mängija peab valima kolme viinapuu vahel, mille tõmbamisel saab ahv pähe vilja või alasi.

Teine boonustase pakub valida ühe kahest taldrikust. 50% tõenäosusega saab mängija boonuse.

Mille poolest erineb Crazy Monkey teistest mänguautomaatidest?

Esiteks lõbus minimäng, mis pakub täiesti teistsugust mängu, mis ei põhine slotikatel. Graafika on lihtne, kuid mitte ülekoormatud. Nutitelefoni ekraanil näeb seade kõige paremini välja, kuid isegi arvutis töötamine ei tekita negatiivset reaktsiooni. Samuti on seade väga populaarne tänu väga heldele boonussüsteemile. See on pesa, mida pead kasutama, kui soovid mänguautomaate raha eest mängida. Õige õnnega minimängud aitavad olemasolevat saldot kiiresti suurendada.