The Dog House

Mängi raha peale

Koeramaja mänguautomaat jutustab eri tõugude koerte elust luksuslikus kennelis. Neil on mugavad ilusad putkad. Nad saavad pidevalt oma lemmikmaitset – luuüdi, mängivad hoolitsetud murul. Hoidke neid ilusaid ja armsaid loomi tähelepanelikult ning kui teil veab, viivad nende jalajäljed mängija suure boonuse juurde, mis annab teatud arvu tasuta keerutusi. Ja võite proovida seda slotikat mängida online kasiinos Vavada.

Rubiinkäppade ilmumine rullidele 1, 3, 5 käivitab video. Sellel on kujutatud dobermann aidas, mis toidab puidust autot. Mitu korda ta seda keerab, nii palju tasuta keerutusi ja mängija saab.

The Dog House

Graafika ja liides

Seade on kujundatud maalilisel murul asuva maja kujul. See võib sisaldada korraga kolme lahtrit igalt viielt rullilt. Mängu heliriba tekitab ainult positiivseid emotsioone, ilma pinge või agressiivsuse vihjeta. Muusika loob positiivse meeleolu, rahustab.

Koeramaja pesa on varustatud üsna lihtsa navigeerimisribaga. See sisaldab järgmisi funktsiooninuppe:

I – võimaldab teil välja selgitada masina tehnilised parameetrid;
joontega sees. Võimaldab määrata kogumäära taseme.
mis tähistab mikrofoni. Võimaldab heliriba sisse ja välja lülitada, helitugevust reguleerida.
mille sees on poolringikujulised nooled. Käivitab keerutamise. Selle külgedel on klahvid märkide kujutisega – ja +. Need võimaldavad teil määrata ridade arvu ja igaühe panuse taseme. Selle all on automaatse taasesituse nupp, et alustada keerutusi automaatrežiimis.

Kuidas alustada The Dog House mängimist

Paneelil on spetsiaalsed indikaatorid, mis võimaldavad teil teada saada saldo saldot, panuse suurust ja võite:

  • Panus – panus vooru kohta;
  • Krediit – mängija saldo;
  • Võit – mängija võit praegusel keerutamisel.

Graafika meeldib küllastuse, pehmete mitteagressiivsete värvide, sujuvate joontega.