Big Bass Splash

Mängi raha peale

On aeg uuesti ritv kätte võtta ja kasiino vavada Big Bass Splash™ rannikule tagasi jõuda. Mis puutub mängusümbolitesse, siis seal on standardsed kuninglikud sümbolid vahemikus 10 kuni A, aga ka veel mõned temaatilised sümbolid. Nende hulka kuuluvad draakon, söödakast, õngeritv, veoauto ja loomulikult erinevas suuruses kalad, mis kuuluvad boonusringi. Mängu kaks sümbolit on Wild ja Scatter sümbolid. Wild on rõõmsameelne habemega kalamees. Kui see rullidele jõuab, aitab see mängijatel võitu saada, asendades vajaliku sümboli, et moodustada erinevatel võiduliinidel kombinatsioon. Scatter on konksu otsas veest välja hüppav ahvena kala. See koletis on võti tasuta keerutuste funktsiooni avamiseks, kus mängijad saavad võita potentsiaalse summa 5000 korda oma panusest.

Big Bass

Big Bass Splash Sloti eelised

Reavõidu väärtused on üsna korralikud, kuid tegevus Big Bass Splashis algab tõesti siis, kui boonusvoor käivitatakse. See juhtub siis, kui nähtavale satub 3, 4 või 5 hajusümbolit, mis annavad vastavalt 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Uuel käigul, kui on näha 2 hajumist, on võimalus, et juhuslik funktsioon toob rullikutele veel ühe hajutuse. Kui 2 scatterit saavad positsioonilt allapoole liikuda ilma ruudustikult maha kukkumata, teevad nad seda ja rullid pöörlevad uuesti ilma hajutamata. Teise võimalusena võib konks tõmmata ühe rullidest üles, et saaksite kolmandal hajumisel maanduda.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste ajal võib kõikidele rullikutele ilmuda Fisherman Wild sümbol. Üks asi, mida see teeb, on palgasümbolite asendamine, et aidata võidujooni siduda. Teiseks, kui metsiksümbolid maanduvad kalasümbolitega samal ajal, kogub see nende rahalise väärtuse ja annab need mängijale. Wild-sümbolid kogunevad ka rullide kohale. Iga kord, kui kogutakse 4 wildi, antakse +10 lisatasuta keerutust ja võetakse kasutusele kordaja. Kordajat rakendatakse kõikidele kalaraha sümbolitega võidetud rahalistele võitudele. Kordaja on vastavalt x2, x3 ja x10 tasemetel 2, 3 ja 4. Kui tase 4 on saavutatud, ei saa tasuta keerutusi uuesti käivitada.