Runner Runner

Mängi raha peale

Runner Runner

Populaarne Runner Runner slotikas Vavada kasiinos ilmus 2022. aasta juunis ja võimaldab mängijatel kogeda 3 rea ja 15 võiduliiniga klassikalise rulliku tunnet. Pesa retrodisain ja puuviljatäidis võimaldavad teil kiiresti õnne proovida!

Pestide kombinatsioonid

Pesas on ainult 3 sümboli kombinatsioonid. Tasusümbolitest saab 8x välja maksta sümbol 7, samuti arbuus, viinamarjad ja maasikad. Sinilill, pirn, ploom ja apelsin võivad omakorda panust 4 korda suurendada. Seal on Super Stake funktsioon, mis kahekordistab teie panuse. Selles slotis on teil rohkem võimalusi saada võidukombinatsioone. Iga võidu keerutusega kuvatakse ekraanil teie lõplik summa. Võite oma võidu kahekordistamiseks raha välja võtta või mängida miniõnnemängu.

Runner Runner mänguautomaat on klassikaline 95% RTP-ga ja madala volatiilsusega slotika. Nii saad proovida õnne, et saada ühe keerutusega 110-kordne panus.

Runner Runneri mänguautomaadi boonusmängud

Auhinnaboonusring antakse mängijale, kui keskmisele, teisele reale langeb kolm kuldset või kolm punast mängumärki. Avaneb täiendav aken õnnerattaga, mis koosneb kolmest kontsentrilisest ringist. Sisemine punase taustaga näitab auhinna kordajat. See sõltub liinil olevate müntide määrast. Seda ei saa boonusmängus muuta. Teises dubleeritakse esimesest ringist saadud teave tegurite jada kujul. Kolmas, välimine, on jagatud 12 sektoriks. Igaüks sisaldab auhinna põhisuurust: 2 sektorit 50, 2 – 70, 2 – 100, 2 – 200, 3 – 400 ja 1 – 600. Ratta käivitamiseks peate vajutama SPIN. Valguskursor pöörleb ja peatub ühes sektoris. Sellest saab vooru auhind.

Online mänguautomaadis Runner Runner mängitakse riskantne voor kaartidega ja see võimaldab iga õnnestunud käigu eest saadud võidu kahekordistada. Selleks peate ära arvama kaardi värvi. Autoplay režiimis pole riskimäng saadaval.