Forest Fortune

Mängi raha peale

Forest Fortune mänguautomaat aitab sul tunda põnevust 5×5 rulliku ruudustikul, mis töötab Cluster win süsteemiga koos wildide, kordajate ja tasuta keerutustega. Selle uue mänguautomaadi arendajad on Hacksaw Gaming. 5 identset sümbolit – just see võimaldab teil võita suure võidu. RTP on 94,60% ja üldine võiduvõimalus on veidi üle 30%. Ja saate Forest Fortune’i mängida kohe Vavada ametlikul veebisaidil!

Mängige Vavada kasiinos Forest Fortune

Mängu atmosfäär

Forest Fortune sloti mänguessents on täidetud tõelise elava metsaga – putukad ja erinevad looduse viljad täidavad selle mänguautomaadi mugavusega. Lepatriinud, mardikad ja muud värvilised putukad, aga ka maasikad, murakad, seened ja tammetõrud on mängu sümbolid, mida Forest Fortune mänguautomaadil kohtad.

Igal sümbolil on oma tähendus. Näiteks 3 ühesugust liblikat avavad tasuta keerutuste režiimi. Parim sümbol nende seas on lepatriinu, mis võib panust suurendada kuni 150x. Blue Beetle võib teie panust suurendada kuni 100 korda, kuid seda tüüpi auhinna võitmiseks peate virnastama vähemalt 15 sümbolit.

Mängukombinatsioonid Forest Fortune

Pärast iga keerutamist ilmub ekraanile indikaator numbriga. Oma tulemuse korrutamiseks on erinevaid viise – pead püüdma kinni rohelise liblika. Sinine liblikas lisab kordaja vahemikus +1 kuni +100 ja Mesilane saab lisada edenemisribale etapi, kui see on täielikult täidetud, võidate kõrgeima auhinna, 3 000 000 eurot.

Palju rohkem saad ise teada, kui registreerid end kohe ametlikul lehel Vavada kasiinos ja hakkad demoversiooni mängima või kohe päris raha eest!