Big Bamboo

Mängi raha peale

Big Bamboo on 5 rullikuga, 6 rullikuga ja 50 võidureaga mänguautomaat, mille väljamakse määr on 96,13%. Kui kasutate boonusostu funktsiooni, tõuseb see määr 96,52% -ni. Mängid pandade, ahvide, lindude ja metssigadega bambusemetsa südames. Sul on salapärane bambus, mis muutub boonussümboliteks nagu kuldne bambus. Viimane võib teenida teile kordajaid ja koheseid boonuseid, mis on kuni 50 000-kordsed teie panusega. Samuti teisendub see Scatter või Gamble Scatter’iks ning pakub tasuta keerutusi ja võidusümbolite kombinatsioone. Big Bamboo maksimaalne võimalik võit on 50 000 korda suurem kui teie panus. Saate tunda kogu põnevust Vavada online kasiinos.

Mängi Big Bamboo

Gameplay Big Bamboo

Big Bamboo mänguautomaadi tegevus toimub Aasias väikese bambusemetsa südames. Näete ruudustiku vasakul ja paremal rivis hiina bambusi, mis kõik on rohelised ja väga ilusad. Push Gamingu toimetajad teavad, kuidas loodust tähistada. Ka öösel ei kaota etendus oma sära.

Mängu võrkkiik on samuti valmistatud bambusest. Kontuur on bambuspulk ja võrksisu on Hiinast pärit bambuskiust platvorm. Sageli näete ruudustikus teemanti, labida, südame ja nuia sümboleid. Kuid lisaks nendele madalapalgalistele sümbolitele on veel mõned heldemad sümbolid, mis, mis kõige tähtsam, elavad selle kohmaka loodusega kooskõlas. Siis leiate pandasid, ahve, linde ja metssigu. Lisaks ilmuvad need mõlemad mängu eelvaatepildil ning nii Wild kui ka Scatter on rajal.

Mänguruudustik

Big Bamboo mänguruudustikus on 5 rullikut, 6 rida ja 50 võiduliini. Väljamakse määr on 96,13% ja maksimaalne võimalik võit on 50 000-kordne sinu panus. Selles bambusmetsas lõbutsemiseks tuleb panustada vahemikus 0,10–100 eurot keerutuse kohta. Madalapalgalised sümbolid maksavad 0,4 korda teie algse panuse eest, samas kui kõrgelt tasustatud sümbolid maksavad 12–150 korda teie algse panuse. See pole halb, eriti kui arvate, et mängul on palju funktsioone.